Wyciskarka Cooksense HD

To urządzenie to nowość na naszym rynku. Łączy w sobie cechy poziomych i pionowych wyciskarek i charakteryzuje się świetną pracą. Dzięki temu, że technologia wyciskania jest pionowa będzie można unikać tutaj dopychania produktów, ponieważ sprzęt będzie sam pobierał surowce. To dodatkowo jedna z nielicznych propozycji na rynku, które mają pionowy charakter i jednocześnie możliwość homogenizacji. Dzięki dodatkowo przygotowanemu korpusowi do homogenizacji będzie można przygotować z tym urządzeniem różnorakie sałatki, sosy, sorbety czy papki, pokarm dla małych dzieci, masło orzechowe czy nawet tofu.

Dania przygotowywane z użyciem tego urządzenia będą miały świetny kolor i nie będą tracić żadnych składników odżywczych dzięki technologii wolnoorbtowej. Wyciskarka Cooksense HD oparta została o silnik, który ma moc 200W i dzięki temu będzie się nadawał dobrze również do twardych owoców czy warzyw. Sprawdza się również dlatego, że jest przygotowywana z dobrych jakościowo materiałów, charakteryzuje się cichą pracą oraz wydajnością. Sito oraz wałek przygotowany jest z tworzywa określonego jako ULTEM, z którego przygotowuje się także narzędzia chirurgiczne. Dzięki temu jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Wyciskarka ma doskonały silnik indukcyjny, który będzie świetnie pracował przez wiele lat.

Dzięki temu, że urządzenie pracuje poniżej 50 obrotów na minutę przygotowany sok będzie miał mało piany, nie będzie napowietrzał ani podgrzewał. Najważniejsze cechy wyciskarki Cooksense: - doskonała jakość wykonania, nowoczesny wygląd - sito i wałek z ULTEMU - korpus do homegenizacji - silnik indukcyjny - przełożenie mechaniczne 1:37 gwarantujące wydajną pracę - niewielki rozmiar, dlatego wszędzie się zmieści - jest to urządzenie proste w czyszczeniu - części BPA Free. Urządzenie jest doskonale przygotowane a w Polsce mamy również nowoczesny serwis tej marki, dlatego jeśli tylko pojawią się jakieś problemy specjaliści będą się mogli zająć urządzeniem i doprowadzą je na nowo do dobrej pracy.

Autor

Alrena Rogal

Instruktorka fitnes, dietetyk. Kraków