Ranking wyciskarek CZ I

Rynek związany z wyciskarkami soków w naszym kraju cały czas się poszerza. Obecnie mamy już spory wybór takich urządzeń. Dlatego znalezienie najlepszego może czasami zająć nam trochę czasu. Cena nie będzie tylko jednym wyznacznikiem jakości. Pośród dobrych sprawdzonych produktów są także te słabe mimo, że ich cena jest wysoka. Dlatego warto przed zakupem trochę poczytać o urządzeniach i zobaczyć co obecnie jest polecane i wtedy wybrać sprzęt dla siebie.

Kuvings BIG MOUTH B6000. Wyciskarka do soków Kuvings Big Mouth B6000 to świetna propozycja, inna niż klasyczne wyciskarki. Jest przygotowywana w taki sposób, że czas obróbki owoców będzie skracany, a jednocześnie będziemy mieli pełnowartościowy sok. Ze względu na wysokie techniczne parametry będzie to produkt, który charakteryzuje się dobrą wydajnością oraz trwałością. Wykorzystuje się w nim takie elementy, które nie ulegają działaniu wilgoci. Można także zastosować w trakcie pracy specjalną blokadę, która będzie zatrzymywała silnik w momencie, gdy będzie mu groziło przegrzanie. To jak się wydaje szczególnie korzystny dodatek. Wyciskarka daje również możliwość mielenia ziół. Zaletą jest również to, że sprzęt nie jest szczególnie rozbudowany i dlatego można go bez większych problemów czyścić. Mamy dołączone do urządzenia również ciekawe książeczki, w których znajdują się przydatne przepisy.
 

HUROM HH 2G. HUROM HH 2G to bardzo nowoczesne urządzenie, które ma jeden ślimak pracujący z dwoma łopatkami. Taki mechanizm będzie w stanie zagwarantować wyciśnięcie czy to warzyw czy owoców w niezwykle dokładny sposób z zachowaniem krótkiego czasu obróbki. Mimo małej liczby obrotów można być pewnym, że sprzęt będzie wszystkie owoce wyciskał niezwykle dokładnie. Pośród licznych innowacji, które są tam zastosowane mamy także duże pojemniki na sok. W zestawie znajdują się sita do soku i musu oraz takie elementy, które pozwalają utrzymywać sprzęt w czystości. Do mycia można wykorzystywać samoczyszczący się moduł. Trzeba zauważyć, że sprzęt ma również 10 lat gwarancji na silnik.

Angel Juicer 8500s. To jeden z lepszych sprzętów na rynku, który ma dwa ślimaki i dzięki temu pracuje niezwykle efektywnie wyciskają z owoców i warzyw sok do ostatniej kropli. Dzięki temu, że ma sporą moc bo 180W będzie w stanie skutecznie poradzić sobie nawet z tymi najtwardszymi owocami. Urządzenie radzi sobie z ziołami, warzywami liściastymi czy trawami. Praca wyciskarki charakteryzuje się szybkością i wydajnością, dzięki czemu każdy użytkownik będzie z niej zadowolony.

Autor

Alrena Rogal

Instruktorka fitnes, dietetyk. Kraków