Ranking wyciskarek CZ II

HUROM HG 2G. Jest to wyciskarka z klasy Premium, która przygotowana została jako urządzenie naprawdę doskonałej jakości, które daje nam szansę na uzyskiwania zdrowych i rzeczywiście pełnowartościowych soków z warzyw, owoców oraz trwa. Przy produkcji wyciskarki stosowane były różne standardy bezpieczeństwa. Nie ma tam mowy o takich składnikach jak bisfenol, który mógłby sprawić, że do soku dostaną się szkodliwe dla zdrowia substancje. Zastosowany wałek pionowy gwarantuje świetne działanie. Wszystko oparte jest tam właśnie o ten wałek oraz dwie dodatkowe łopatki, które są dodatkowym udoskonaleniem urządzenia. Wyłącznie 40 obrotów na minutę gwarantuje, że sok nie będzie natleniony i będzie lepiej smakował. Warte uwagi na pewno jest to, że urządzenie łatwo się czyści a dodatkowo producent dołącza do sprzętu dodatkowy zestaw akcesoriów i przygotowuje system samoczyszczący, który gwarantuje, że można urządzenie umyć bez rozkręcania poszczególnych elementów. Na silnik mamy aż 10 lat gwarancji a na pozostałe komponenty standardowo dwa lata.

HUROM HF 2G. Model HUROM HF 2G Premium to kolejna pionowa wyciskarka, która przygotowana została w oparciu o nowoczesne rozwiązania. W mechanizmie stosowany jest wałek i podwójna łopatka, dzięki czemu praca jest efektywna a obroty są na niskim poziomie. Wystarczy tylko 40 obrotów na minutę, by zagwarantować sobie wyciskanie soku w krótkim czasie bez obaw o to, że będzie natleniony i może się stać bezwartościowy. Wyciskarka przygotowana jest z bezpiecznych materiałów, które nie wchodzą w reakcję z sokiem. Posiada bezpieczny system uruchamiania, czyszczenie będzie się odbywało z użyciem specjalnie przygotowanych przez producenta akcesoriów, które ułatwiają cały ten proces. Zastosowanie pionowego wałka zmniejsza objętość urządzenia i sprawia, że będzie to urządzenie wygodne w użytkowaniu.

HUROM HU 700. To nowoczesna, doskonała jakościowo wyciskarka, dzięki której można szybko przygotować pełnowartościowe soku. Urządzenie ma pionową konstrukcję i wykorzystuje ślimak wolnoobrotowy, który będzie zgniatał oraz wyciskał. Pionowe ustawienie to rozwiązanie, które sprawia, że pozyskiwanie soków jest skuteczniejsze i szybsze. Model ma nowoczesne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, dlatego nie trzeba się obawiać o jego pracę. Sok przygotowuje się szybko a urządzenie można skutecznie czyścić bez straty czasu.

HUROM GD. To idealna alternatywa dla sokowirówek. Jest to nowoczesne urządzenie, które będzie oprócz przygotowywania soków dawało jeszcze więcej różnych możliwości. Kompleksowy sprzęt, który może zastąpić nawet robota kuchennego. Oprócz przygotowywania soku gwarantuje także możliwość robienia musów, sorbetów a także pozwala na mielenie kawy, mięsa czy przypraw. Specjalne dodatki pozwalają także na przygotowywanie makaronu. Dzięki nowoczesnej technologii i dużej komorze załadunkowej urządzenie będzie w stanie poradzić sobie z różnymi produktami bez większych problemów. Jest to sprzęt bardzo wygodny, nie zajmuje wiele miejsca, a charakteryzuje się wyjątkową praktycznością.

Autor

Ilona Kusiak

Szefowa restauracji ze zdrowym żywieniem oraz świeżo wyciskanymi sokami. Warszawa